Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ARiMR dla piłkarzy Stampa E-mail
wtorek, 07 lipiec 2020

ARiMR dla piłkarzyAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) organizuje konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych upływa 17 lipca.

Image


Zadaniem uczestników konkurs jest nakręcenie krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim a także informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz wymaganymi załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres Organizatorzy konkursu ufundowali cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej ARiMR.
< Precedente   Successivo >