Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
15 osób w kwarantannie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 11 maj 2020

15 osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 11.05.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 15 osób objętych jest kwarantanną domową. Łętownia - 6, Naprawa - 2, Osielec - 4, Toporzysko - 1, Wysoka - 2. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1 osoba.

Image


Ogłoszenie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 07 maj 2020

Ogłoszenie

Wójt Gminy Jordanów ogłasza zapytanie ofertowe dla zadania pn. „Zakup laptopów do prowadzenia zdalnej edukacji w Gminie Jordanów”. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Zapytanie ofertowe
Informacja Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 07 maj 2020

W związku z ogłoszeniem przez Stowarzyszenie Erudio przetargu nieograniczonego dla zadania "Przebudowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Osielec" poniżej przedstawiamy link do dokumentacji przetargowej:

http://www.stowarzyszenie-erudio.pl/zamowienia.html

I N F O R M A C J A Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 06 maj 2020

I N F O R M A C J A
Stypendium szkolne

Wójt Gminy Jordanów informuje Wnioskodawców stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020 o obowiązku złożenia oświadczenia o zmianie lub braku zmian w sytuacji materialnej rodziny w celu przyznania świadczenia w okresie dłuższym, niż zawarty w pierwotnej decyzji (wydanej w listopadzie 2019r.).

W tym celu należy pobrać druk oświadczenia (załącznik do niniejszej informacji), wypełnić i dostarczyć do tutejszego urzędu listownie lub osobiście poprzez złożenie w skrzynce przed siedzibą Urzędu Gminy w Jordanowie (wejście od ul. Różanej), albo przesłać jako skan na pocztę elektroniczną adres:

OŚWIADCZENIA O SYTUACJI MATERIALNEJ RODZINY NALEŻY DOSTARCZYĆ W TERMINIE DO 15 MAJA 2020 r.

Decyzje będą wydawane w czerwcu. Wypłata stypendium nastąpi pod koniec czerwca br.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa COVID-19, stypendium szkolne z okres od stycznia do czerwca 2020r. będzie przyznawane w formie świadczenia pieniężnego. NIE MA KONIECZNOŚCI PRZEDSTAWIANIA RACHUNKÓW POTWIERDZAJĄCYCH PONIESIENIE WYDATKÓW EDUKACYJNYCH.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie tel. 18 26-87-616.

Oświadczenie do pobrania


Kapliczki. Perły naszego krajobrazu. Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 06 maj 2020

Kapliczki. Perły naszego krajobrazu.Piękna tradycja śpiewania majówek w plenerze żywa jest także w gminie Jordanów. Prosimy mieszkańców każdego sołectwa o przesyłanie zdjęć kapliczek z Waszej miejscowości, ciekawych historii, legend oraz opowieści z nimi związanych.

Image


Continua a leggere...
Jedna osoba zakażona Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
środa, 06 maj 2020

Jedna osoba zakażonaZ raportu przygotowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Suchej Beskidzkiej wynika, że na dzień 06.05.2020 (środa) na terenie gminy Jordanów w kwarantannie przebywa 27 osób. Naprawa - 9 osób, Osielec - 7, Łętownia - 8, Toporzysko - 1, Wysoka - 2. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 1, w tym w izolacji 1.

Image


Czynne biblioteki Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 05 maj 2020

Czynne bibliotekiOd wtorku, 5 maja biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie wznawiają swoją działalność. Dzieje się tak w porozumieniu z organizatorem (wójtem gminy Jordanów), konsultacjach ze Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną, oraz przy zachowaniu procedur zarekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju. Temat omówiono z Głównym Inspektoratem Sanitarnym oraz Biblioteką Narodową.

Image


Continua a leggere...
Dzień Strażaka Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 04 maj 2020

Dzień StrażakaImage


Druhny i Druhowie,

Co roku, 4 maja z wielką radością obchodzimy święto wszystkich strażaków. Wasza praca - a właściwie misja - budzi podziw i uznanie całego społeczeństwa. Nie inaczej jest z mieszkańcami gminy Jordanów, którzy szczerze doceniają Wasze męstwo, ofiarność i zaangażowanie.

Jako włodarz Gminy Jordanów słowa uznania kieruję w sposób szczególny do przedstawicieli jednostek OSP z Łętowni, Naprawy, Osielca, Osielca Górnego, Toporzyska oraz Wysokiej. To Wy bardzo często jesteście pierwsi na miejscu zdarzeń i mocno wspieracie swoich kolegów z jednostek PSP. To rola trudna, ale codziennie udowadniacie, że na Naszych strażaków po prostu można liczyć.

Chciałem w dniu Waszego święta przekazać w imieniu wszystkich mieszkańców słowa podziękowania. Życzymy, aby święty Florian strzegł Was i Wasze rodziny. Przede wszystkim niech każda akcja będzie zakończona szczęśliwym powrotem do domu, a służba społeczna przez długi czas niech sprawia jak najwięcej satysfakcji.

Z wyrazami szacunku,

Artur Kudzia

Wójt Gminy JordanówDwadzieścia osób w kwarantannie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 04 maj 2020

Dwadzieścia osób w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że na dzień 04.05.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów jest łącznie 20 osób objętych kwarantanną domową. Naprawa - 8 osób, Osielec - 5, Łętownia - 4, Toporzysko - 1, Wysoka - 2. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 0.

Image


<< Inizio < Precedente 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Successivo > Fine >>

Risultati 73 - 81 di 322