Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wieści Gminne
92 osoby w kwarantannie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 02 kwiecień 2020

92 osoby w kwarantannieZ najnowszego raportu przygotowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną wynika, że na dzień 02.04.2020 roku w gminie Jordanów w kwarantannie pozostają 92 osoby. W Naprawie 28, w Osielcu 18, w Łętowni 18, w Toporzysku 16, w Wysokiej 12. Nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem.

Image


Konkurs palm ... online Drukuj E-mail
Autor Administrator   
czwartek, 02 kwiecień 2020

Konkurs palm ... onlineGminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie - filia Osielec - zaprasza wszystkich mieszkańców Osielca do wzięcia udziału w internetowym konkursie palm wielkanocnych.

Image


Czytaj całość...
Ponad 1200 uczniów objętych nauczaniem zdalnym Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 30 marzec 2020

Ponad 1200 uczniów objętych nauczaniem zdalnymW ostatnim czasie z powodu koronawirusa stosowane formy edukacji przeszły konieczną rewolucję. Ciężar nauki przeniósł się do domu. Jak przebiega proces zdalnego nauczania w gminie Jordanów?

Image


Czytaj całość...
Gminny raport statystyczny Drukuj E-mail
Autor Administrator   
poniedziałek, 30 marzec 2020

Gminny raport statystycznySytuacja w gminie Jordanów związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nadal jest pod kontrolą. Jak wygląda najświeższy raport dotyczący osób zakażonych i przebywających w kwarantannie?

Image


Czytaj całość...
Zbiór przydatnych stron www Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 27 marzec 2020

Zbiór przydatnych stron wwwWedług informacji uzyskanych z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Suchej Beskidzkiej (stan na 26 marca) w Gminie Jordanów nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem. Kwarantannie domowej obecnie podlega 50 osób.

Image


Czytaj całość...
UWAGA Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 27 marzec 2020

UWAGA

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej informuje, że zgodnie z poleceniem Wojewody Małopolskiego oraz Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP przeprowadzi w dniach 28 marca oraz 29 marca w godzinach od 10 do 15 akcje informacyjną mającą na celu zachęcanie mieszkańców oraz osoby przebywające na terenie powiatu suskiego do stosowania sio do zaleceń służb sanitarnych, dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2, a w szczególności do pozostania w miejscu zamieszkania.

Działania te będą realizowane przez ochotnicze straże pożarne przy użyciu pojazdów ratowniczo-gaśniczych, z których zostanie odtworzony komunikat głosowy.
W uzgodnieniu z Komendantem Powiatowym Policji w Suchej Beskidzkiej, zadanie to będzie realizowała Policja w miejscowościach Sucha Beskidzka, Maków Podhalański i Jordanów.


Informacja Drukuj E-mail
Autor Administrator   
piątek, 27 marzec 2020

Zalecenia dla pacjenta z dodatnim wynikiem badania w kierunku koronawirusa ze wskazaniem do izolacji w warunkach domowych

Image

Image
Nowe zasady bezpieczeństwa Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 25 marzec 2020

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

W związku z pandemią koronawirusa do 11 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.


W ostatnich dniach wprowadzono w Polsce zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Polska zdecydowała się na ograniczenie imprez masowych i działalności galerii handlowych, zawieszenie zajęć w szkołach oraz zamknięcie granic. Rozwój epidemii w Polsce i w Europie powoduje kolejne decyzje o zasadach bezpieczeństwa.

Ograniczenia w przemieszczaniu się

Czytaj całość...
Ogłoszenie Drukuj E-mail
Autor Administrator   
środa, 25 marzec 2020

Ogłoszenie

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wojewoda małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.
Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 55 - 63 z 310