Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Wiesci Gminne
Powszechny spis rolny Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 15 czerwiec 2020

Wyremontowano rów Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 15 czerwiec 2020

Wyremontowano rówW Toporzysku na osiedlu Ciapałowa wyremontowano przydrożny rów. W ramach prac obniżono cieki wodne i osadzono koryta. Utwardzone zostały pobocza. Działania te wyeliminowały lokalne podtopienia i zalewanie okolicznych posesji.

Image


73 osoby w kwarantannie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 15 czerwiec 2020

73 osoby w kwarantanniePowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej poinformowała, że 15.06.2020 (poniedziałek) na terenie gminy Jordanów łącznie 73 osoby objęte są kwarantanną domową, w tym w izolacji przebywa 8 osób. Ogólna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem na terenie gminy Jordanów - 18, w tym 3 osoby wyleczone.

Image


I N F O R M A C J A Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
poniedziałek, 15 czerwiec 2020

I N F O R M A C J A

Decyzje dotyczące stypendium szkolnego można odbierać w Urzędzie Gminy w Jordanowie (po uprzednim kontakcie telefonicznym 18 26-87-616) od 16 czerwca br.

Wypłata stypendium nastąpi w terminie
14 dni od daty odbioru decyzji

Jeśli strona złoży stosowne oświadczenie to wypłata stypendium będzie możliwa przed upływem 14 dni od daty odbioru decyzji

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 stypendium szkolne z okres od stycznia do czerwca 2020r. będzie przyznawane w formie świadczenia pieniężnego. NIE MA KONIECZNOŚCI PRZEDSTAWIANIA RACHUNKÓW POTWIERDZAJĄCYCH PONIESIENIE WYDATKÓW EDUKACYJNYCH.

Barierki w Naprawie Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 11 czerwiec 2020

Barierki w NaprawieW trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Naprawy na osiedlu Halkowa wykonano prace przydrożne. Lokalne mostki zostały wyposażone w barierki mające zastosowanie w ruchu samochodowym i pieszym.

Image


Image


Zmiana terminu konkursu Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
czwartek, 11 czerwiec 2020

Zmiana terminu konkursuOddział Małopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej pn. „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.

Image


Continua a leggere...
Informacja Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 09 czerwiec 2020

Wójt Gminy Jordanów uprzejmie informuje,
że w dniu 12 czerwca 2020r. /piątek/
Urząd Gminy w Jordanowie będzie nieczynny
Kandydatury do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych będą jednak przyjmowane w godz. od 7.30 do 14.30

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
APEL Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 09 czerwiec 2020

APEL STAROSTY SUSKIEGO oraz BURMISTRZÓW i WÓJTÓW GMIN POWIATU SUSKIEGO


Szanowni Państwo!


W ciągu ostatnich kilkanastu dni sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu suskiego znacznie się pogorszyła. Niemal każdego dnia potwierdzane zostają kolejne, nowe zakażenia koronawirusem i obecnie liczba aktywnych przypadków w naszym regionie stanowi już mniej więcej jedną trzecią wszystkich osób zakażonych w województwie małopolskim.

Dlatego pamiętajmy, że pomimo prowadzonego od kilku tygodni procesu tzw. "odmrażania gospodarki", mając na uwadze zdrowie nas wszystkich, a zwłaszcza osób starszych i chorych, nadal, a nawet – zwłaszcza obecnie, należy przestrzegać reguł postępowania, które wciąż obowiązują. Należą do nich zwłaszcza: zasłanianie ust i nosa we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych, takich jak m.in.: sklepy, punkty usługowe i kosmetyczne, przychodnie zdrowia, kościoły, pojazdy komunikacji publicznej, jak i podczas załatwiania spraw w urzędach. Na otwartej przestrzeni (ulice, place, parki, lasy) dozwolone jest przebywanie bez osłony twarzy, ale tylko wówczas, jeśli zachowujemy dystans minimum 2 metrów pomiędzy dwiema osobami. W przypadku, gdy zachowanie takiego dystansu nie jest możliwe, zakrywanie ust i nosa jest obowiązkowe. Pamiętajmy o tym szczególnie, uczestnicząc w większych zgromadzeniach i imprezach okolicznościowych, których organizacja jest już co prawda dozwolona, ale gorąco apelujemy, aby biorąc w nich udział, przestrzegać tych samych zasad bezpieczeństwa, jak w każdym innym przypadku.

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Suskiego, mili Goście, odwiedzający wiosną nasz piękny region!

Walka z koronawirusem, choć uciążliwa dla wszystkich, nie jest jeszcze zakończona. Przeciwnie, wydaje się, że w powiecie suskim właśnie dopiero teraz wchodzi w decydującą fazę. To, jak długo będzie trwała, i czy zakończy się sukcesem, zależy w ogromnym stopniu od zachowania każdego z nas.

Starosta Suski
Burmistrzowie i Wójtowie
Gmin Powiatu Suskiego


Pakiet informacji od UMWM Stampa E-mail
Scritto da Administrator   
wtorek, 09 czerwiec 2020

Pakiet informacji od UMWMUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego przygotował dla mieszkańców pakiet informacji dotyczących między innymi tarczy antykryzysowej oraz wsparcia dla jednostek OSP.

Image


Continua a leggere...
<< Inizio < Precedente 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Successivo > Fine >>

Risultati 28 - 36 di 322